Svatby

Připravila jsem pro Vás orientačně několik balíčků svatebního fotografování, které většinou novomanželům vyhovují, nabídku je po dohodě samozřejmě možné upravit více „na míru“.

Ceník je ke stažení zde

Pokud Vás má nabídka zaujme, domluvíme se na závazné rezervaci a několik týdnů před svatbou se také sejdeme se na předsvatební schůzce, kde se osobně poznáme, dořešíme podrobnosti. V den Vaší svatby už tak budu vědět vše potřebné.

Focení se mnou probíhá v příjemné a pohodové atmosféře. Velice ráda zachytím Váš svatební den od příprav až po večerní zábavu, je to ideální rozsah, ve kterém stihneme pohodové přirozené momentky i např.  portréty v krásném podvečerním světle, ale samozřejmě může být focení i kratší – min však v rozsahu 2 hodin.


Základní informace:

  • Všechny fotografie pečlivě vybírám a individuálně upravuji, neupravené fotografie neposkytuji
  • Fotografie jsou dodávány za 4 – 6 týdnů od data konání svatby na potištěném DVD (nebo USB Flash disku 8GB +250Kč).
  • Smlouva o fotografování svatby a předsvatební schůzka jsou samozřejmostí.
  • Komunikace je možná také v anglickém jazyce
  • Používám kvalitní fototechniku značek Nikon, Tamron a Sigma: fullframový fotoaparát a vysoce světelné objektivy pro zajištění kvalitních výstupů i za zhoršených světelných podmínek. Nezbytností v případě fotografování svateb také je, že veškerou fototechniku mám neustále nablízku ve dvojím provedení, abych zabránila jakýmkoli dopadům při jejím případném sehlání/poškození během focení a mohla použít záložní fotoaparát, objektivy a blesk aniž bych změškala důležité momenty na Vaší svatbě.

Lokalita: Střední Čechy – především:

a okolí cca do 70 km


Kontaktní formulář:


DVD se svatebními fotografiemi v dárkovém balení

_svatebni_fotograf_kutna_hora_dvd_svatebni_fotografie