Eliška & Tomáš – Svatba na statku Prak u Českého Šternberku

S Eliškou a Tomášem jsme měla tu čest být po celý jejich svatební den opravdu od ranních příprav až po večerní zábavu a byl to opravdu skvělý den… s milými lidmi a na místě s tak úžasnou atmosférou – na statku uprostřed přírody… Při focení jsme se opravdu vyřádili a fotili v průběhu celého dne i různé portréty, dokonce pak v podvečer i při mém oblíbeném zapadajícím sluníčku, ženich nám málem „odlétl“ s balónky :-)…  Moc děkuji za tak krásný den. A Jak se líbilo focení a výsledek novomanželům?:

„Výběr fotografa byl pro nás nejen velmi důležitý (přeci jen fotografie jsou to jediné krom vzpomínek co Vám zůstane), ale taky pěkný oříšek vzhledem k tomu, že má maminka je také fotografka. Samozřejmě dostala na focení naší svatby zákaz. Žádné běhání s foťákem, musela si vše jen užívat 🙂
Měli jsme opravdu velké štěstí, že se nám povedlo objevit Terezku. Nejen, že se nám její práce velmi líbila a byli jsme z ní unešení, ale dokonce i moje maminka nám její práci pochválila 🙂 Takže bylo vybráno!
Vřele Vám všem co váháte Terezku doporučujeme. Od prvního emailu co jsme si spolu napsali, po první velmi milou schůzku až po průchod celým naším svatebním dnem.
Terezka je velmi milá, usměvavá, šikovná a moc ráda Vám pomůže se vším co je zrovna potřeba. Její nápady na krásné fotečky jsou prostě úžasné. Všichni včetně nás s manželem jsou z našich svatebních fotek úplně usnešení! Terezku prostě doporučujeme na 1000% 🙂 Ještě jednou jí moc, moc děkujeme za skvěle provedenou práci a i za krásný dáreček navíc, který si pro nás přichystala 🙂 Přejeme jí mnoho spokojený zákazníků jako jsme byli my dva. 🙂 Eliška a Tomáš „

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s