E&V – Svatba na statku U Nás

Svatba E&V

Aneb parádní místo, nádherně zmáknuté dekorace, úžasní novomanželé i všichni jejich svatebčané. Byl to jeden z těch dní, kdy novomanželům pršelo štěstí, ale naštěstí ho nebylo zas tak úplně moc a vše se zvládlo i když svatba byla venkovní.

Ženich měl pro nevěstu úžasné překvapení… přišel zazpívat charismatický Daniel Hůlka, ještě teď když si na to vzpomenu, jsem z toho opravdu paf..

A jaký měli názor novomanželé na samotné focení? Jukněte na jejich recenzi ❤

„Svatební fotografie na celý život…
To jsou zachycené momenty, skrz které chcete na Váš svatební den vzpomínat s radostí a neustále. Mobil s foťákem má dnes skoro každý, ale to hned neznamená, že každý umí fotit…
Na Terezku jsme narazili vlastně náhodně. Zadala jsem do vyhledávače fotografy v okolí a porovnávala jednu stránku za druhou. Vše bylo na jedno brdo, buď to bylo příliš vyumělkované nebo naopak tomu něco chybělo. Ale tady ne. Hned na úvodní stránce, kde má Terezka prezentaci, je vidět, že na fotkách je něco víc. „To ono víc“, které Vy na těch fotkách chcete. A vlastně kouzlo je v tom, že nic není hrané, umělé. Přirozeně zachycené důležité momenty Vašeho života, které Vám budou památkou na celý život.
Tímto bych chtěla (a ne jen já, ale i manžel, rodina…) Terezce poděkovat za úžasnou spolupráci, za její nápady a postřehy. Výsledkem jsou skvěle zaznamenané detaily, hřejivé momenty a to i za trošku nepříznivého počasí (a Terka si s tím umí skvělé poradit! ) A Vy si ty fotografie prohlížíte stále znova a znova. Protože ten Váš svatební den uteče jako voda a nestačíte zážitky vstřebávat. Ale nemusíte se bát, protože Terka Vám každý zážitek skvěle zachytí!

Děkujeme! :)“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s