Mareček – newborn lifestyle focení

Newborn lifestyle, aneb přirozené focení s několikadenním miminkem doma, to je cesta, kteru jsem se při focení novorozených miminek vydala a každé další focení mě jen utvrzuje, že to je ono… a ne stylizace do košíků.

S Marečkem bylo moc příjemné a pohodové focení… Moc moc děkuji.  A co říkala Marečkova maminka na výsledek? Podívejte se v recenzi:

„Paní Terezu jsme oslovili cca 4 měsíce před narozením syna s prosbou o novorozenecké fotky v rodinném prostředí. Záleželo nám na zachování přirozenosti a o zachycení rodinné atmosféry. Nic proti gustu některých rodičů, ale ateliérové fotky s „čančáním“ miminka do košíčků nejsou náš styl. Tereza nám vyšla ve všem vstříc, veškerá komunikace probíhala ve velmi příjemném duchu. Na focení dorazila milá a usměvná žena, která uměla udržet a podpořit příjemnou atmosféru, přestože focení není náš denní chléb. 😊 Po pár týdnech nám dodala opravdu velké množství krásných fotek, ze kterých jsme vybírali ty nejlepší. S průběhem i výsledkem focení jsme moc spokojeni. Terezu bychom rozhodně doporučili dalším zájemcům o rodinné fotky. 👍

Ještě jednou moc děkujeme a věříme, že to nebyla naše poslední zakázka. 😉
Foceno se Sony + Tamron

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s