Recenze fotoknihy od Saal Digital

Děkuji Saal Digital za možnost vyzkoušet zdarma jejich fotoknihu. Opravdu mě mile překvapila její kvalita. V minulosti jsem vyzkoušela fotoknihy od různých výrobců, ale nikdy mě moc neoslovily a spíše jsem se vždy vracela ke klasické fotografii. Ale tato fotokniha mě opravdu nadchla a byla perfektní k prezentaci mého portfolia na TPCA rodinném dni – fotografie opravdu krásně vynikly a fotokniha za celý den neutrpěla ani náznak opotřebení.

Zvolila jsem velikost A4 s matnou vatovanou vazbou a lesklými vnitřními stranami. Fotokniha je poskládaná ze skutečného fotopapíru s vyztuženými stranami – vše si může prohlížet i malé dítě bez obav, že by se stránky pomačkaly. Fotografie jsou nádherně ostré, barvy odpovídají tomu, jak je vidím na svém kalibrovaném monitoru, takže i z tohoto ohledu jsem maximálně spokojená.

Bezvadné je také propojení jednotlivých stránek (tzv. panorama vazba), díky kterému je možné fotografie umístit přes obě strany – každou dvoustranu je totiž možné úplně rozevřít. Tuto možnost jsem využila moc ráda.

Celkově chválím přístup, rychlou komunikaci i dodání. Fotokniha je opravdu nádherná, takže už vím jednoznačně, kam se příště opět obrátím 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s