Rodinné focení & ostatní

Vhodné nejen pro rodinné (s dětmi od 4 měsíců), ale také těhotenské, párové, narozeninové i portrétní focení


BALÍČEK „10 fotografií“
  • cca 60 minut focení
  • 10 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru
    • na USB flash disku a v tištěné podobě (10×15 cm)
  • fotografie elektronicky dostanete ve dvou variantách: barevná a černobílá
Cena 2000 Kč

Cca za 4 týdny po focení Vám zašlu odkaz na náhledy již dokončených fotografií k výběru – jedná se o upravené a retušované foto /vidíte opravdu jak budou Vaše fotografie vypadat ve finální podobě, nemusíte vybírat z náhledů neupravených fotografií a hádat jaký bude výsledek/.

Každá další fotografie nad rámec balíčku stojí 100 Kč.


Platby: cena je splatná ihned po focení.

Termín dodání:  cca 4 – 6 týdnů

  • na USB flash Disku
  • nebo elektronicky (stažením ze soukromé galerie na stránkách Tbfoto)

Výběr fotografií:

Mým přáním je, abyste vždy viděli až hotové výsledné fotografie – nikoli jen „hrubé“ náhledy a proto vždy pečlivě provedu předvýběr fotografií, které poté individuálně upravuji a retušuji. Vám poté zašlu cca za 4 týdny po focení odkaz a heslo na soukromou online galerii, kde si z těchto fotografií vyberete.

Počet fotografií, ze kterých můžete vybírat, se nejčastěji pohybuje mezi 50 až 80 ks  (záleží na typu focení a dalších podmínkách jako např. počasí, nálada dětí atd. – čím lépe se nám bude společně dařit, tím více bude poté fotografií na výběr).

Po zaslání Vašich výběrů, posílám fotografie do tisku a za 1 – 2 týdny je vše nachystáno k vyzvednutí. Můžete si případně nechat vytisknout i více ks od vybrané fotografie nebo si zvolit jiný rozměr než 10×15:

Ceník_fotky_201911.jpg

Neupravené fotografie a ani ostatní fotografie, které nebyly ve vašem výběru z náhledů, neposkytuji. 

Průběh focení: Focení probíhá na dohodnutém místě v ateliéru, exteriéru nebo interiéru, případně můžeme nakombinovat ateliér a exteriér. Domluvíme si focení na Vašem oblíbeném místě nebo si vyberete některé z mých návrhů, v okolí je mnoho krásných parků a zákoutí…

U mladších dětí se focení přizpůsobuje hlavně jim, takže se snažím především co nejvíce zachytit jejich přirozenost různými momentkami. Nebojte se, s Vaší pomocí zvládnu vyfotit i ty největší neposedy 🙂 U starších dětí se dá více domluvit na různém pózování.. Focení si hlavně užijeme, opravdu důležitá je pro mě pohodová a příjemná atmosféra během focení, abyste se prostě cítili co nejpřirozeněji a i tento čas si užili. V ideálním případě pak prostě fotografie vznikají tak nějak mimochodem 🙂

Uvedená délka focení jsou spíše orientační – někdy krásně vystačí kratší doba, někdy je potřeba delší.

Focení probíhá za příznivého počasí a povětrnostních podmínek. Svatby fotím samozřejmě za jakéhokoli počasí, ale u rodinného focení se v případě špatného počasí (déšť, mráz, vítr atd.) domluvíme na jiném termínu nebo focení v ateliéru.

Kombinace atelier a exteriér  + 200 Kč k ceně balíčku 

Předání fotografií: Většinou se na fotografie samozřejmě hodně těšíte, proto Vám ihned po dokončení fotografií zašlu odkaz na soukromou galerii, kde si můžete své fotografie prohlédnout. Poté se domluvíme na předání DVD s fotografiemi (cca za 1 – 2 týdny od zaslání Vašeho výběru).

Doprava:

  • Kutná Hora, Kolín v ceně
  • Delší vzdálenosti dle dohody, + 12 kč/km

Kontaktní formulář:

Ceník je platný od 1.10.2021

Autorská práva

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora a také nesmí být pozměňovány či jinak dále upravovány. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Souhlas s uveřejněním fotografií

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na webových stránkách. Pokud se zveřejněním fotografií nesouhlasíte nyní a nebo kdykoli v budoucnu, informujte mě o této skutečnosti a Vaše fotografie zveřejněny nebudou, popřípadě pokud vyjádříte svůj nesouhlas až po zveřejnění, budou staženy dle Vašeho přání. Pokud tak neučiníte, je to považováno za Váš souhlas.

Osobní údaje které mi budou poskytnuty (jméno, email a telefonní číslo) pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.