Rodinné focení & ostatní

Vhodné nejen pro rodinné (s dětmi od 4 měsíců), ale také těhotenské, párové, narozeninové i portrétní focení


BALÍČEK „10 fotografií“

  • 30 – 60 minut focení
  • 10 upravených barevných fotografií v tištěné podobě (10×15 cm)
  • DVD s fotografiemi v el. podobě ve dvou variantách: barevná a černobílá
  • 2 koláže

Cena 1500 Kč

 


Kombinace atelier a exteriér  + 200 Kč k ceně balíčku 


 

Platby: cena je splatná ihned po focení.

Termín dodání:  cca 4 týdny

  • na potištěném DVD
  • nebo elektronicky (stažením ze soukromé galerie na stránkách Tbfoto)

Výběr fotografií:

Mým přáním je, abyste vždy viděli až hotové výsledné fotografie – nikoli jen „hrubé“ náhledy a proto vždy pečlivě provedu předvýběr těch nejlepších fotografií, které poté individuálně upravuji a retušuji. Vám poté zašlu odkaz a heslo na soukromou online galerii, kde si z těchto dokončených předvybraných fotografií vyberete.

Nejčastěji se počet fotografií, ze kterých můžete vybírat pohybuje mezi 20 až 30 ks  (záleží na typu focení a dalších podmínkách jako např. počasí, nálada dětí atd. – čím lépe se nám bude společně dařit, tím více bude poté fotografií na výběr).

Každá další fotografie nad rámec balíčku + 75 Kč

Neupravené fotografie neposkytuji.

Průběh focení: Focení probíhá na dohodnutém místě v ateliéru, exteriéru nebo interiéru, případně můžeme nakombinovat ateliér a exteriér. Domluvíme si focení na Vašem oblíbeném místě nebo si vyberete některé z mých návrhů, v okolí je mnoho krásných parků a zákoutí…

U mladších dětí se focení přizpůsobuje hlavně jim, takže se snažím především co nejvíce zachytit jejich přirozenost různými momentkami. Nebojte se, s Vaší pomocí zvládnu vyfotit i ty největší neposedy 🙂 U starších dětí se dá více domluvit na různém pózování.. Focení si hlavně užijeme, opravdu důležitá je pro mě pohodová a příjemná atmosféra během focení, abyste se prostě cítili co nejpřirozeněji a i tento čas si užili. V ideálním případě pak prostě fotografie vznikají tak nějak mimochodem 🙂

Uvedené délky focení jsou spíše orientační – někdy krásně vystačí kratší doba, někdy je potřeba delší.

Focení probíhá za příznivého počasí a povětrnostních podmínek. Svatby fotím samozřejmě za jakéhokoli počasí, ale u rodinného focení se v případě špatného počasí (déšť, mráz, vítr atd.) domluvíme na jiném termínu nebo focení v ateliéru.

Předání fotografií: Většinou se na fotografie samozřejmě hodně těšíte, proto Vám ihned po dokončení fotografií zašlu odkaz na soukromou galerii, kde si můžete své fotografie prohlédnout. Poté se domluvíme na předání DVD s fotografiemi.

Doprava:

  • Kutná Hora, Kolín v ceně
  • Delší vzdálenosti dle dohody, + 10 kč/km

Kontaktní formulář:

 

 

Fotograf_Kutna_Hora_-predani_fotografii

 

Ceník je platný od 6.9.2018

Autorská práva

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora a také nesmí být pozměňovány či jinak dále upravovány. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Souhlas s uveřejněním fotografií

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na webových stránkách. Pokud se zveřejněním fotografií nesouhlasíte teď a nebo kdykoli v budoucnu, informujte mě o této skutečnosti a Vaše fotografie zveřejněny nebudou, popřípadě pokud vyjádříte svůj nesouhlas až po zveřejnění, budou staženy dle Vašeho přání. Pokud tak neučiníte, je to považováno za Váš souhlas.

Osobní údaje které mi budou postkytnuty (jméno, email a telefonní číslo) pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.